Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Végezhetek még ingyenes OKJ...

Msebi06 kérdése:

Végezhetek még ingyenes OKJ képzést? Kellene a diákigazolvány.

Figyelt kérdés

Van már 2 OKJ-s szakmám (abból az egyik fizetős volt), 24 leszek nemsoká. Most a harmadik szakmámat csinálom felnőttképzésen és ez is önköltséges. Ennek ellenére van valami módja, hogy ingyenes OKJ képzésre járjak?

A helyzet az, hogy most főiskolai gyakorlatomat töltöm egy cégnél, de lejár a diákom 31-én, így nem tudnak tovább alkalmazni, mert nincs most munkaerő felvét, csak nyár végén lesz. Akkor föl is vennének főállásba, de addig is jó lenne ha tudnék maradni diákként. Főiskolán abszolváltak, azért nem jár már a diák.



2016. márc. 23. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha fizetsz érte akkor minden további nélkül . Akár 10 OKJ-t is csinálhatsz .
2016. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ingyenesre nem . Ennyi OKJ-d van miért nem mész el dolgozni (?) ezt valahol meghallják, max a közmunkát ajánlják fel neked xD .
2016. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A kérdésem mégegyszer idézve: "van valami módja, hogy ingyenes OKJ képzésre járjak? "

Önköltségesen tudom, hogy bármennyit elvégezhetek, de nekem csak a diák miatt kéne a suli, nem akarom elvégezni.

2016. márc. 23. 19:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Főiskolai gyakorlaton vagyok egy nagy cégnél, szeretnék itt maradni majd főállásba, jól járnék vele. Másik melót főállásba pályakezdőként ki tudja mikor találnék a szakmáimban.
2016. márc. 23. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
2016. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, végezhetsz még egyet (azért mert az egyik OKJ-d fizetős volt), DE az olyan szakközépiskolák, ahol ilyen lehetséges, legközelebb szeptemberben indítanak.

Azért nézz körbe a lakóhelyeden, hátha...

2016. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!