Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem bekerülni? Könyörg...

Van esélyem bekerülni? Könyörgök, válaszoljon valaki, teljesen kétségbe vagyok esve?!

Figyelt kérdés

Eddig a 25. helyen álltam az ideiglenes felvételi ranglistán, most a 27. helyen állok, van esélyem felvételt nyerni vagy veszett ügy? Úgy tudtam, csak feljebb lehet kerülni, esni nem, erre most nézem, 2 hellyel lejjebb csúsztam!!!

Ha jó helyen nézem, akkor változó, hogy mennyi az osztálylétszám, volt, hogy 1 osztályban 25, másikban 26, 27, 28, 30, 32, 33! Nagyon szeretnék bekerülni és félek, hogy nem vesznek fel, most meg pláne, hogy lejjebb csúsztam a listán, mert lehet, hogy rosszabb lesz!!!



2016. márc. 29. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Hova szeretnél bekerülni?

Ahol most vagy, az nem olyan rossz hely, ha harminc fős

az osztály, bent vagy

2016. márc. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kanizsay Dorottya szakközépiskola, eü-s.
2016. márc. 29. 09:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Szánalmas dolog ilyenért könyörögni. Esély mindig van, de azzal mire mész? Most már várd meg az eredményt.
2016. márc. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De abból mindig több osztály indul, nem?

Akkor meg biztos bent vagy

2016. márc. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy szánalmas, de annyira a szívemhez nőtt az iskola , pedig még nem is járok oda! Ezen kívül, soha nem vágytam az iskolával kapcsolatban semmire, mindenért megdolgoztam ahogy tudtam, még ha a családi körülmények miatt kezdtem depressziós lenni, akkor is.
2016. márc. 29. 09:12
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, utolsó! :)
2016. márc. 29. 09:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan felvesznek, pláne ha ennyi tagozatot jelöltél meg, gondolom egy csomó helyen jó helyen állsz, talán bent is vagy :D Lazíts picit, nyugodj le, már nincs sok és megjön a levél ;)
2016. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt a felvételin is elmondhatod, hogy nagyon a szívedhez nőtt ez az iskola. Ha nincs szóbeli felvételi, akkor írd rá a felvételiző lapra. És persze tanuljál.
2016. márc. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!