Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen munka lenne a nekem...

Milyen munka lenne a nekem való? Van ilyen egyáltalán? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy kis segítséget kérnék:D

Ötszáz tesztet kitöltöttem már, de még mindig nem tudom, gondoltam hozzátok fordulok.


Jövőre kéne faktot választanom, és ugye úgy szeretnék választani, hogy majd továbbtanulásnál jól jöjjön a pontok miatt. Szeretem a magyart, a törit, a földrajzot és a médiát (ilyen szakon vagyok most a gimiben), szívesen fotózok, és ami még fontos, hogy imádok utazni. A nyelvekkel sem vagyok rosszban, ha ráfekszem.:"D


Szóval, ezekkel kéne kezdenem valamit, de nem tudom, hogy milyen olyan munkák lennének a nekem valóak, ahol utazni tudnék. Ezalatt viszont nem az üzleti utakat értem, hanem inkább az olyanokat, ahol megismerhetném a kultúrát, tudósíthatnék mondjuk, vagy segítenék embereken. A vallások is érdekelnek. Főképpen India, Ausztrália és Dél-Amerika lenne a célom.


Tökmindegy, csak csináljak valamit, és ne az irodában rohadjak.


Érdemes ilyen irányultsággal föci faktot felvenni? Vagy töri-magyar jobbak ketten?


Ééés még szerintetek, milyen meló áll a legközelebb hozzám? c:


Köszönöm szépen előre is, és bocsi, hogy ilyen katyvasz.



2016. márc. 29. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Kicsit még álomvilágban vagy :) , mindenki ilyen munkát szeretne amit te, szerintem irodalom történelemnek nem sok értelme, most mondhatnám azt hogy menj el régésznek , ott van utazás, irodalom, történelem, fotózás, de valószínű történelem irodalom tanár lenne belőled :).

Földrajz számomra mindig is egy érdekes dolog volt, érettségikor a földrajzhoz tartozik a kőzet ismeret, a csilagászat, a gazdaságtan tehát mindent velezsúfolnak, tök értelmetlenül, földrajzal mondjuk földmérésen gondolkodnék, mondjuk oda inkább matek kell. Esetleg bepróbálkozhatsz hogy elmész riporternek, bejárhatod a világot, ha te leszel a 10000-ből az 1 szerencsés illetve a megfelelő ismerettséggel rendelkezel, fotózást is mondanám, de ahhoz sok pénz kell, abból nehéz megélni.

Talán ami legjobban megfelelne neked az a régész, de nagyon álomvilágban vagy, az élet sok mindenen fog változtatni időközben :)

2016. márc. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!