Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi az esélye, hogy átvegye...

Mennyi az esélye, hogy átvegyenek művészeti középiskolába 2 évre?

Figyelt kérdés

Grafika szak érdekelne, de sajnos erre nemrég jöttem rá. Jelenleg 11.-es vagyok, ami azt jelenti, hogy még 2 év lenne az 5 éves képzésből. Két ilyen iskolát találtam, a Jaschlikot és a Kisképzőt. Ahogyan olvastam az oldalukat 2 jelentkezési lapot találtam: általános iskolásoknak és kilencedikeseknek, akik átjelentkeznének.

Vagy a harmadik a Modell, Divatiskola, ahol viszont átjelentkezést nem is találtam.

Ez azt jelenti, hogy próbálkozni sem érdemes, mert nem tudnék és/vagy nem vennének át?

Az egyetemi képzésre nehéz bejutni, viszont itt kapnék szakmát és előnyt is a felvételinél. Tegyek le erről a dologról?

Minden infót megköszönök ezzel kapcsolatban, akár másik iskoláról vagy lehetőségről is!:)


2016. márc. 30. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképp az igazgatóval kell megbeszélni. Sajnos nagy az esélye, hogy nincs hely a számodra a Kisképző grafika szaka a legnépszerűbb a művészeti szakközépiskolák között, tényleg az a kategória, hogy ha 15 helyet hirdet 15. az utolsó felvett rangsorszáma.

Biztos, hogy hatalmas tehetség kell, hogy szerencsével felvegyenek így, meg valahogy pótolnod is kellene az elmaradt dolgokat. Necces.

2016. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!