17 embert vesznek fel az informatika szakon és én 21. vagyok. Mennyi az esélye, hogy felvesznek?

Figyelt kérdés
Ez egy szakközépiskolai szintű oktatás. Az első helyet (gimnáziumi oktatás) ugyanabban az iskolában jelöltem meg de arra szerintem nem vesznek fel. Az összpontszámom 134, de mivel a szakközépiskolai tanulmányokhoz nem kellett felvételi ezért ott csak 76 pontom van. A 20. 19. 18.-nak szintúgy 76 pontja van. Csak a 17.-nek van 78 pontja. Nagyon stresszelek, ugyanis ez a második hely, és a harmadik helyre pedig nem szeretnék menni, mert az nem annyira tetszik és csak erőltetett lenne.

2016. márc. 31. 14:30
 1/8 anonim válasza:
Reális esélye van.
2016. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos lesz, aki kiesik előtted, mert felvették máshova, vagy meggondolja magát, ezzel lehet számolni. De az azonos pontszámúakat ilyen esetben nem vehetik fel, inkább emelnek a ponthatáron ha annyival kevesebb gyereket is vesznek fel.
2016. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem eleg sok eselyed van. 100%ig nem vagyok biztos benne hiszen info osztaly szoval olyanok jelentkeztek oda akik tenyleg az infoval szeretnenek majd a jovoben foglalkozni. De azert biztos vannak erosebb infos szlik is ugyh szerintem meglesz az !😀
2016. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ki fognak esni, lesz aki gimnáziumba, erősebb, vagy hasonlóan erős iskolát választ. Van olyan is, aki megjelöli egy adott iskola összes szakát, mert mindenképp be akar kerülni és oda akar menni. Akár mert ez van közel, akár mert nagyon szimpatikus neki az iskola.

Szóval az a 4 ember 99,9% hogy kiesik előled.

Egyébként, amit a #2 mond hülyeség. Azonos pontszám esetén hátrányos helyzet, odajáró testvér, lakhely, aztán matematika központi dönt, általában ilyen sorrendben.

2016. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát azért megnyugodtam egy picit :) Már kétségbe voltam esve, hogy mi lesz akkor ha nem vesznek fel :/ Amúgy 5-ös vagyok matekból és szeretek az infóval foglalkozni. Programozás, Gép szétszerelés/összerakás, szoftverek stb...
2016. ápr. 3. 22:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Azóta felvettek matek fizikára ami első helyen volt megjelölve :D Szóval nem kellett volna túlizgulni :) (38. helyen voltam matek fizikán)
2016. ápr. 27. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2016. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. máj. 1. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!