Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bekerulhetek a SE altalanos...

Bekerulhetek a SE altalanos orvosi karara ezekkel a jegyekkel/kilatasokkal?

Figyelt kérdés

Ha az erettsegi kituno lesz (egy emelt fizika es biosszal - kemiat nem mertem bevallalni)

+ angol felsofoku nyelvvizsgaval?

Bioszbol es toribol az utolso ket ev otos fizikabol 4;5 irodalombol 5;5; nyelvtanbol pedig 4;5.



Elegge ra vagyok gorcsolve, igaz, meg nem allok felveteli elott, viszont most csinaltunk egy probaerettsegit es ez utobbi eredmenyei alapjan varom a velemenyeket. Tenyleg nagyon ideges vagyok :(



2016. ápr. 1. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan jó lesz az érettségid, úgyis duplázással számolnak, hozott pontjaid semmit szem számítanak. De itt százalékokat kellene tudni, hogy pontos pontszámokat számolni tudjunk.
2016. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha a jegyeid jók, középszintű érettségik 90%+, a 2 emelt ~80% akkor olyan 440-450 körüli pont, ami bőven elég.

Tavaly nekem is elég lett volna, ha akartam volna SOTÉre menni :P (449)

2016. ápr. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen jegyekkel valószínűleg csak valamelyik vidéki dokitudományi fősuliba vesznek fel.... Semmelweis OrvosTudományi Egyetemre ennél több kell! Oda csak a krém mehet, a legjobbak. A selejt vidékre megy! :)
2016. ápr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem gondolom hogy selejt volnek kedves utolso, de bocs, ha tevedek.


Egyebkent kiszamitottam felvi.hu-n es felsofoku nyelvvizsgaval egyutt 460 pontom lenne.

2016. ápr. 24. 21:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Harmadikon sírok :'D

Bizonyította gyökérségét és beképzeltségét :)

2016. ápr. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Tudom, hogy már késő, csak a szóbelik vannak hátra, de ha ennyire rá vagy görcsölve, akkor azon is érdemes elgondolkoznod, hogy neked való-e az orvosi pálya. Az érettségis stressz kutya f...a ahhoz képest, ami végzett orvosként fog rád várni, mikor emberek élete lesz a kezedben. Tudom, hogy ez így nagyon leegyszerűsítettnek tűnik, de attól még így van. Amúgy miért csak a SOTE? Nézz meg néhány nemzetközi statisztikát... Sok független rangsorban a vidékiek előrébb vannak. A felvételi pontszám egy dolog. Ismerek olyat, akit felvettek SOTE-ra, nem ment neki, átment vidékre, de azt se bírta, mert nem volt könnyebb. Ha BP van neked a legközelebb, akkor ne haragudj, hogy ezt szóvá tettem.
2016. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Pesti vagyok, azert valasztom azt.

Egyebkent ugy vagyok vele, hogy a dolog maga erdekel ha pedig erdekel valami, azt meg is tanulom kulonosen termeszettudomanyos tantargyaknal - persze az orvosin azert hamar tuti h elegem lesz a dologbol de most ha tobbezer embernek sikerult nekem is sikerulhet, es mivel mar eleg sokaknak sikerult ezert nem lehetetlen. De ha ne adj isten nem jonne be neg ott van az elte fizika alapszak, amit meg meg akarok jelolni

2016. jún. 5. 01:44
 8/9 anonim válasza:

Hogy te micsoda egy sznob vagy.... :D

Gondolom, felvettek ennyi ponttal. De aki annyira orvos akar lenni, az nem nagyon jelöl be mást vagy max utolsó helyen, bocs. Ha második-negyedik helyekre nem vidéki orvosikat raksz a SOTE után (mert ugye bp-i vagy), hanem ELTE fizikát, akkor vagy nem akarsz igazán orvos lenni, vagy ha ennyire sznob vagy és már most lenézed a vidékieket és neked csak a SOTE elég jó, előre sajnálom a leendő munkatársaidat (vidéken végzett orvosok, ápolónők, egyéb kh-i dolgozók) meg a betegeidet..

2017. szept. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolso te annyira nyomorek vagy.

Kepzeld en magam is pesti vagyok, es rohadtul nem akarok leutazni a vilag vegere el a csaladomtol/baratoktol amikor negyed ora alatt beernek egyetemre hazulrol.


Masreszt meg ha nem vennenek fel (mert iden erettsegizem, a fenti jegyeim a kilatasok voltak, bar orommel jelentem, tavaly jobban teljesitettem mint azt vartam) csak azert jelolnek meg mas szakot es mennek mas szakra, hogy 1:ne essek ki a tanulasbol, mert utana nehez visszarazodni 2:addig is szerezzek hasonlo temakorben tudast, hogy azt majd felhasznaljam akkor, amikor ujra felvetelizek az orvosira.

2017. szept. 9. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!