Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyit keres egy technikus/vi...

2105as kérdése:

Mennyit keres egy technikus/villanyszerelő?

Figyelt kérdés
Milyen állásokat lehet betölteni a technikus végzettséggel? A villamosság érdekelne, csak nem tudom esetleg egy felsőoktatásba mennyi esélyem lenne, mert kibukni nem akarnék. Kandón iletve a miskolci Villamosmérnökin gondolkodok csak nem tudom mi legyen. :) Matekból nem vagyon zseni, de tnulással sztem középfokú érettségi olyan 4-5 meglehetne. Fizikát nem igazán tanulok/tanítanak mostanába suliba szóval lehet gond lenne. Programozásból kis alapom van/kell mivel szakmaiből érettségizek és abba van programozás is. Hát nem tudom?

2016. ápr. 3. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Villanyszerelőről tudok nyilatkozni, tudástól, tapasztalattól és cégtől függően (alkalmazottként) olyan napi 8000ft-tól indul itthon a kereset, ismerek olyan szerelőt is aki napi 16000ft-ot keres, bár ez ritka. Külföldön természetesen hülyére keresheti az ember magát vele, ha még jól beszéli az adott ország nyelvét is ahol dolgozik.
2016. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lenne érdemes beleadni mindent, jól megcsinálni az érettségit és jelentkezni valahova villamosmérnöknek?

Van rá mód hogy visszaléphess asszem, ha mégse jönne be.

Viszont sokan vannak úgy, hogy sajnálják, hogy nem kezdtek bele utólag.

2016. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van csak ha mennék is akkor diák hitellel mivel önköltséges nem menne. Így ha elvégzem ha nem fizetni kell nem? Amúgy államira tartani kell valamilyen átlagot vagy kredit pontot? Nem tudom, hogyan működik az ilyen.
2016. ápr. 5. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Így tényleg ne menj mérnöknek, ha még ezeknek is lusta vagy utánanézni.

technikus is jól kereshet a megfelelő helyen, inkább a nyelvtudásra gyúrj rá és menj Ausztriába.

2016. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ingyen is tanulhatsz (állami ösztöndíjas), tartani kell félévente bizonyos kreditszámot, különben átkerülsz költségtérítésesre, de ez olyan mennyiség szokott lenni, amit csak a hülyék nem tudnak megcsinálni, akik oda sem valók...
2016. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tanulj valamilyen villamosipari technikumba ha szeretsz dolgozni akkor erősáram ha meg nem akkor gyenge...

Ad egy jó alapot, bár az elektronikai technikus az 100x jobb alapot ad. Aztán jelentkezz Kandóra. Pesten kapásból van 3 technikum amit szeretnek ja és az nem a Pataky :D

2016. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!