Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mit lenne érdemes...

Szerintetek mit lenne érdemes tanulnom?

Figyelt kérdés
Szakközépiskolába járok, de hiba volt idajönnöm, sokkal inkább humánbeállítottságú vagyok, mint reál és a jegyeimen is látszik. Magyar, töri, angol mind ötös, még a matekot is négyesre hozom. Középfokú angol nyelvvizsgám van, nagyon szeretem az angolt, felvi.hu-n számolgattam és kb 400-410 pontom lesz jövőre érettségin, ha a kétesekből a rosszabb jegyeket írom be jövő évhez és az érettségihez. Szerintetek mit lenne érdemes tanulnom ilyen feltételek mellett fősulin? Olyan szak érdekelne, amelyhez csak ezek a tantárgyak a kötelezőek.

2016. ápr. 5. 18:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Politológus, szociológus, anglisztika szakokra ezer százalék, hogy felvennének, de nem tudom, hogy ezekkel el lehetne-e helyezkedni :S
2016. ápr. 5. 18:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha olvastad a felvit, azt is láttad, hogy nem olyan sz*r ezekkel az elhelyezkedés.
2016. ápr. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát itt gyik-en és netes oldalakon csak rosszakat írnak ezekről, meg hogy büfészakok, ez mennyire igaz?
2016. ápr. 6. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy kb annyi lesz? Nem tudhatod, hogy az érettségid, hogy sikerül.
2016. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az év végi jegyeimet írtam bele és úgy jött ki annyi, bízok benne, hogy legalább 4-esre sikerülni fog. De a kérdés nem az, hogy ennyi pontom lesz-e, hanem, hogy ennyi pont hova elég.
2016. ápr. 10. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!