Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem akarok idén érettségizni,...

Nem akarok idén érettségizni, nem tudom mi legyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem tudom mi legyek, és ugyan már leadtam a jelentkezésemet, de nem tudom mi legyen.

Éretlennek érzem magamat, még tanulni és készülni szeretnék, nem egyből nekiugrani...

Szóval mi legyen? Nem akarok érettségizni...



2016. ápr. 6. 22:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nyelvekből vagyok jó. Nagyon szeretek törtěneteket írni, amit furcsa módon mindenki szeret, aki elolvassa. Nagyon jó vagyok sportokban. Ěs azt az ěletem rěszěnek tartom, hogy sportolok. Kěsőbbiekben is szeretnék nyelvet tanulni ěs sportolni. Rěgen katona akartam lenni de az orvosi is nagyon tetszett. Nem tudtam dönteni ezěrt gondoltam hogy katonaorvos leszek. De sok különórăm van ěs így nehěz egyetemi felvětelhez kellően felkěszülni. A matek ěrettsęgik közül minden hěten írunk. A legtöbb 5ösre sikerül de ez pl nem azt jelenti hogy jó vagyok benne. Csak az ěrettsěgi nem olyan nehěz. A töri nagyon jól megy. A tanărom mindig megdícsěr.meg az irodalom, němet is olyan h nagyon király és szeretem, nem fělek tőle. De az emelt biosz meg kěmia.... Nagyon nehéz ěs olyan rossz h ennyire szenvedős. Nem tudom ěrdemes e ilyen pălyåt vălasztanom ha ennyire nehěz nekem
2016. ápr. 9. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!