Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a középszint...

Mi a véleményetek a középszintű informatika érettségiről?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz?

2016. ápr. 12. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem az. Téged nem ismerlek.
2016. ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sidel ***** válasza:

Embere válogatja, meg a feladatok se egyformák.

Véleményem szerint túlságosan könnyű, de mérnökinfóra járok BME-re, szóval...

Azért cseppet meglepett, mikor szóbelin azt kellett elmondanom, hogy mi a másolás, áthelyezés és mi a különbség köztük... Egy-egy pontot lehet véletlenségből, elnézésből veszíteni, de ha foglalkoztál az ott szereplő programokkal, akkor szerintem nagyon ügyesnek kell lenni ahhoz, hogy valaki ne 5-ösre írja meg.

2016. ápr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha valaki azert erettsegizik belole mert kell neki, erdekli, jo belole, akkor nem nehez. De nagyon sokan azert mennek nelole mert kell megegy tantargy es ugy gondoljak konnyu... itt is ket kategoria van, akik szorgalmasak, es akik, bocsanat, de hulyek.
2016. ápr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én speciel azért mennék mert kell a továbbtanulásomhoz és ebből kifolyólag érdekel is. Egy év alatt fel lehet rá készülni?
2016. ápr. 27. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!