Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi tanúsítvány mi?

Érettségi tanúsítvány mi?

Figyelt kérdés

Miben különbözik az érettségi bizonyítványról? Hogy néz ki egy ilyen tanúsítvány, olyan mint az érettségi bizonyítvány? Melyiket kérik munkánál?

Tanúsítványnak van sorszáma?

Tudnátok küldeni képet hogy nézz ki egy ilyen tanúsítvány?


2016. ápr. 22. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanaz mint a bizi csak ez egy A4-es lap...

Annyi a különbség, hogy tanúsítványt akkor kapsz ha valamelyik tantárgyat nem sikerül teljesíteni az 5-ből...


Munkánál bizit kérnek.

2016. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bizonyítványt akkor adnak, amikor először érettségizel.

Ha pl. újraérettségizel vagy emeltre mész később egyes tantárgyakból, akkor tanúsítványt kapsz. Munkánál a bizonyítványt kérik.

2016. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem te akartál nemrégiben még törzslapot hamisítani, úgymond a barátod megviccelésére? Most meg mi van: ha a törzslap nem megy, próbálkozunk a tanúsítvánnyal?
2016. ápr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mellesleg: "Az érettségi bizonyítvány, tanúsítvány tartalmazza a vizsgázó természetes személyazonosító adatait, a vizsga törzslapjának számát, a kiállításának keltét, továbbá a vizsgabizottság körbélyegzőjének lenyomatát, a vizsgabizottság elnökének és az igazgatónak az aláírását." Hát, próbálkozzál csak ...
2016. ápr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen próbálkozasról beszéltek. Olvastam hogy lehet fevin tanúsítványt csatolni, nem tudtam miben másabb mint az érettségi
2016. ápr. 23. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdéseidből nem épp a felvire lehet következtetni ...
2016. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!