Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E-felvételi, segítség, sürgős!...

E-felvételi, segítség, sürgős! (2 kérdés)?

Figyelt kérdés

1. A dokumentumok csatolásakor ha van középszintű előrehozott angol érettségim, arról a tanúsítványt csatolni kell? Ha igen, meddig, ráér a rendes érettségi bizonyítvány csatolásáig?


2. Illetve... én ezt a tanúsítványt elhagytam. Tavaly évvégén elvittem emelt előrehozott érettségi előtt és most nem találom. Az emeltet nem fejeztem be, idén újra próbálkozom, ehhez kell gondolom újra, hogy bemutassam, rendelkezem középfokúval. Mi ilyenkor a teendő?


:(



2016. febr. 1. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:

1.) ráér a rendes érettségi bizonyítványkor csatolni, feltölteni a tanúsítványt, de legkésőbb július 12-ig.

2.) ha elhagytad, a sulidból kérjél másodlatot.

2016. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!