Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tudok ilyen hiányzásokat...

Hogy tudok ilyen hiányzásokat igazolni?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és ebben a félévben nagyon sokat hiányoztam. Nem azért mert lusta vagyok és lógok, hanem pszichológiai problémáim vannak. Mostanában jobban vagyok és szeretném folytatni, de már olyan sokat hiányoztam, hogy biztos nem engednének vizsgázni, pedig nagyon nem szeretnék évet ismételni. Mit tudok ilyenkor csinálni? Létezik bármiféle igazolás amit ilyen helyzetben elfogadnak? Vagy esetleg valami módja hogy otthon tanuljak, készüljek a vizsgákra és ne kelljen órákra járnom?

2016. ápr. 28. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Ehyetemistakent tenyleg nem tudod megkerdezni a TO-t, a tanszek titkarsagaz vagy a tanart, estleg a szabalyzatot megnezni?
2016. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!