Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol/hogyan lehet minél több...

Hol/hogyan lehet minél több pedagógust elérni interneten keresztül?

Figyelt kérdés
A szakdolgozatomhoz kellene kitöltetni kérdőívet tanárokkal, azt szeretném, hogy minél többen töltsék ki, 300-350 ember. Az nem elég, hogy körbejárom a település iskoláit. Sőt a szomszédos városokkal együtt se lenne meg. Nincs olyan weblap vagy bármi, amit sok tanár használ?

2016. máj. 1. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb Facebok-csoportok vannak, ahová még könnyen eljuthatsz. Ugyanakkor ha írsz egy e-mailt egy igazgatóhelyettesnek, igazgatónak, lehet, hogy van olyan segítőkész, hogy a kollégáknak továbbküldi. Én annak idején olyan 40 iskolának küldtem el három rövid kérdést, és tíznél többen nem írtak vissza.
2016. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz pedagógus szakszervezeteknek, érdekvédelmi egyesületeknek, oktatással foglalkozó portáloknak. Ha van tanár ismerősöd/régi tanárod, aki aktív pl. a facebookon, megkérdezheted, van-e esetleg valamilyen fórum, vagy pl. fb csoport, ahová ő tovább tudná küldeni. Ezen kívül iskolák fb oldalát is megkeresheted, és megkérheted őket, hogy rakják ki a linket és a felhívást.
2016. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már bánom, hogy ezt a témát választottam. :(
2016. máj. 2. 00:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2016. máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó nagy csoport, úgy látszik eddig elkerülte a figyelmemet, pedig keresgéltem az fb csoportok között.
2016. máj. 2. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress nyilvános csoportokat...


De ha kiteszed ide esetleg lesz aki megosztja nektek zárt csoportokban is.

2016. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!