Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi után is tanulhatok...

Érettségi után is tanulhatok lovas akrobatának?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.es. Cirkuszban szeretnék lovas/elefántos akrobata lenni.ez az álmom.:) közelemben sincs artista képző iskola,így nem tudok oda járni.ha leérettségiztem,utána még lehet belőlem valami?vagy 17évesen?

2016. máj. 1. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Érettségi után mindenkinek rituális ceremónia során eltörik a gerincét.


Amúgy már gyerekkorod óta szertornázni kéne.

2016. máj. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szertornázok 2 hete.az számít valamait?:s
2016. máj. 2. 07:27
 3/8 anonim ***** válasza:
de cuki :D pár éves korod óta versenyszerűen kéne űznöd hogy aztán versenyeken indulj és esetleg megélj belőle. hasznodra válik hogy csinálod, de ne erre alapozd az életed, mert világhírű lovas akrobata aligha leszel.
2016. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,pedig én nem tudom máshogy elképzelni az életemet :((
2016. máj. 2. 15:25
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Mert biztosan minden elefántnak az a vágya hogy a hátán ugrálj. Én betiltanám ezeket az állatos mutatványokat, szerintem komolyan állatkínzásnak számít.
2016. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem van esélyed :) a lényeg hogy sokat gyakorolj. Nyilven nem a nagyvirkuszba fogsz be kerülni mert oda nagyon kicsi korban el kell kezdeni hogy bekerülj de valami vàndorcirkuszhoz vagy tàrsulathoz simàn hozzácsapódhatsz még ha nem is ebből fogsz megélni.
2016. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Az butaság, hogy csak akkor ha kicsi korodtól csinálod..nem egyszer hallottam (annak a szájából, akivel történt), hogy tizenévesen, közel a húszhoz döbbent rá, hogy mi akar csinálni...és bekerült a cirkuszba, méghozzá elég neves cirkuszba..szóval hajrá! ;)


Az állatos mutatványok NEM állatkínzások..mivel, NEM KELL olyat megcsinálnia, amit a természetben nem tudna!!!!!!!!!! Magyarországra már nem lehet cirkuszokba pl behozni elefántot, Indiában meg ölik őket, mert nem tudnak velük mit csinálni!! Ott sokszor enni, inni sem találnak, könnyen el is pusztulhatnak.. itt meg megkapják azt amire szükségük van... ennyi nagyokost komolyan...

2016. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez most nagyon lelkesítő volt!!:) és én is úgy gondolom hogy azoknak az állatoknak igen is jó dolguk van.enni,inni kapnak,biztonságban vannak,méghozzá szeretettel körülvéve
2016. máj. 20. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!