Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sok kerdesem van amire szeretn...

Sok kerdesem van amire szeretnek valaszt kapni. Segitettek?

Figyelt kérdés

Mindenkeppen ügyvéd azeretnek lenni. Melyik egyetemen erdemes ezt tanulni? Egy középfokú nyelvvizsga emelt tori érettségi es 11.evvegi meg 12.felevi jo jegyek elegek ehhez?(persze akkor érdemes faktkent a torit felvenni?) meddig tanulom ezt illetve hogy megy ez? Mennyi altalaban a ponthatar? Ha gyerekek jogával akarok foglalkozni arra kulon szakosodni kell az egyetemen? (pl ha lattatok a nővérem húga című filmet az ilyen példa erre) vagy ha esetleg az uzelti jog erdekel arra?

Lehet nagyon hiányos a tudásom ilyen teren de erdekel ez a szakirány ezt szeretnem majd csinalni. Es azvolyanok akik arrol akarnak nekem mesélni hogy milyen nehez es hogy nem eri meg az kimeljen. Szerintem nem a rossz oldalát kell elsősorban latni ha ezt akarom akkor ezt fogom csinálni.

Koszi elore a válaszokat!


2016. máj. 2. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
felvi.hu
2016. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ismerősöm Debrecenbe járt jogra (DE)

De jogi kar van Pécsett, Szegeden, a fővárosban meg

Győrben is

2016. máj. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!