Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elég emelt szintű kémia...

Elég emelt szintű kémia érettségire, ha a mozaikos 11-12-edikes könyvből tanulok? És biológiára a mozaikos 10-11-12-edikes?

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 11:30
 1/4 anonim válasza:
szerintem elég, mert minden benne van, ami kell, én is vettem kiegészítő könyveket, szóbelire felkészítőt, témavázlatosat, ezeket azért szeretem, mert valamit érthetőbben magyaráznak és jól rendszereznek, de ha meg már annyi könyve van az embernek, hogy azt sem tudja melyiket nézze át, az sem jó
2016. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2016. máj. 5. 19:16
 3/4 AlinaHella ***** válasza:
A Mozaikos biosz nagyon sok olyan információt tartalmaz, amit csak egyetemen kérnek vissza, érettségin nem. Én a Panemsulisat tanulnám meg jól, majd a Mozaik érettségizőknek kétkötetes verzióját /az a követelényrendszer pontjai szerint halad/. De nyilván ha a Mozaikos három könyvet meg tudod tanulni, akkor se érhet váratlanul semmi. : )
2016. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. máj. 11. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!