Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetseges jóra megírni egy...

Lehetseges jóra megírni egy kémia emeltet ha nem vagyok belőle zseni?

Figyelt kérdés
Megs ötösre a törzsanyag, 10.-es vagyok. Kémia emeltet be lehet vállalni úgy, hogy különösebben nem vagyok jó belőle (versenyszint)?

2016. máj. 2. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
10. osztályig kb a középszintű érettségi anyagát veszitek át, ha az ötösre megy, az annyit jelent hogy a közép anyagot tudod. Ha elmész faktra, ott megtanítják az emelt anyagát is, ha abból is ötös vagy akkor minimális extra ráfordítással tudsz ötös emelt érettségit írni (80+ %). Nincs versenyszintű feladat az érettségin, a suliban mindent elmondanak amit tudnod kell, neked csak megtanulni kell és begyakorolni a számolásokat (ez a nehezebb). A legtöbb kémia emeltes sosem volt versenyen. Aki meg volt, az 0 tanulással 100%-ot ír, vagyis aki versenyez annak az emelt az könnyű, aki nem versenyez, annak marad a hagyományos módszer: leül és megtanulja, de nem lehetetlen egyáltalán, sőt...
2016. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Csak az a helyzet, hogy kb mindent elfelejtek abból, amit megtanultam...fog ez változni jövőre fakton, ha intenzívebben tanuljuk? Azt hiszem akkor heti négy órám lesz, most kettő van.
2016. máj. 2. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen. Mivel elölről kezditek az anyagot, a régi dolgokat gyorsan átismétlitek, az újdonságokat részletesen. A dupla óraszám is segít, de attól is függ a dolog hogy önállóan mennyi időt fordítasz rá.
2016. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!