Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kell tennem ahhoz, hogy...

Mit kell tennem ahhoz, hogy határőr lehessek?

Figyelt kérdés

pl. Melyik iskolába kell jelentkeznem; kell-e hozzá mondjuk valamilyen tanulmányi átlag, stb.

Most Ipari Gépész szakon vagyok (3 éves) kilncedikesként. Arra gondoltam, hogy elmegyek szakma után határőrnek. Somogy megyében van olyan hely ahol mondjuk kapnék alapképzést hozzá? (vagy nem tudom hogy hogyan van ez)

Szóval a kérdés adott: Mit kell tennem ahhoz, hogy határőr lehessek?



2016. máj. 3. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Heló!


Itt érdemes próbálkoznod: Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye


Az EU miatt rengeteg midnen változott.


Most már a rendőrség és a katonaság látja el ezeket afleadatokat, a határőrség beléjük ovladt.


Néha toboroznak civileket, akik ha megfelelnek, az adott időre dolgozhatnak - elég ritka.

2016. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!