Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan MMORPG játékot,...

Tudtok olyan MMORPG játékot, amihez nem kell a pénztárcámat kinyitni ahhoz, hogy erős/jó játékos lehessek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem költesz, még játszani sem fogsz jobb helyeken.
2015. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
TERA
2015. szept. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mondok neked egyet, ez inkább moba, de hatalmas fun, a világon semmi extra nincs pénzért, és hatalmas függést tudsz átélni, nagyobbat mint egy mmorpg esetében. Ligarendszer is van, lehetsz európa legjobbja is akár.


A GYIK-n sokan ismerjük és nemzetközileg is nagyon durván elismerik. League of Legends

2015. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
League of Legends meg a fun? LMAO
2015. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A leauge of legendsel játszok season 4 óta:) Plat V vagyok most:D
2015. szept. 5. 17:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Path of Exile. Semmilyen hátrányod nem lesz belőle, ha nem veszel semmit.
2015. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#4 bocsi, ha az ember teljesen forever alone, akkor a többségében nem fun. De ahhoz már epic alone gyereknek kell lenni hogy ne találj legalább 1 olyan embert akivel szimpatizálsz. Nem hiába MULTIPLAYER online battle arena.
2015. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én arra gondoltam hogy a community nagyrésze a 10 évet sem érte el... az összes meccsen megy a nonstop anyázás. A lol csak csapattal éri meg játszani, de szerintem elég nehéz megoldani (főleg napi szinten) több felnőttnek hogy egyszerre tudjon csapatba játszani. Mellesleg MMORPGt keres a kérdező, itt meg már MOBA meg ARPG is van. :D
2015. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

TERA

RIFT

Neverwinter

Guild Wars 2

Mindegyik ingyenes (pár napja már a GW2 is).

2015. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
GW2 nem sokáig... jön a kieg..
2015. szept. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!