Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Green Fox, CodeCool iskolákról...

Green Fox, CodeCool iskolákról tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A két fent nevezett oldal megtalálható a neten, és azt ígérik, hogy rövidebb-hosszabb idő alatt programozót faragnak belőled, vagy legalábbis elkezdik, és utána munkát is ajánlanak.

Az oktatás díját pedig majd a munkakezdés után kell visszafizetned (a fox-nál, ha ösztöndíjas vagy, akkor sem).

Ezekkel a képzésekkel kapcsolatban van valakinek tapasztalata, bővebb információja első vagy másodkézből?

Kamu / nem kamu?

Sok helyen olvastam, hogy ha programozni akarsz, egyedül is meg tudod tanulni, de számomra motiválóbb lenne egy közösségben dolgozni/tanulni, illetve az sem lenne utolsó szempont, hogy egyből be is ajánlanának valahova dolgozni!


Köszi a válaszokat!



2016. máj. 4. 14:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%

Itthon minden a papír (aka diploma only az IT-ben), vagy évtizedes szaktudás (legalább is ahogy én látom).

Ha nincs mögötted releváns IT-s tapasztalat 3+ év akkor felesleges, mivel a papír magába nem fog semmit érni ( ennyi erővel a CBA-ból is kaphatsz oklevelet, hogy Michellin-csillagos séf lettél, szerinted a munkáltatódat mennyire fogja érdekelni? )

2016. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%

Codecool utolsó félévében egy cégnél töltöd a gyakorlatot, ahol fizetést is kapsz. Így a munkáltató próbára tud tenni, plusz a fél év után mivel már benne vagy a cég dolgaiban, nagyobb kedvel alkalmaznak mint egy friss diplomást akinek elég hiányos a tudása. A codecool full gyakorlat, csak azt tanulod ami a munkahelyen szükséges lesz.

Alkalmaznak IT-s papírok nélkül is a cégek, nem kell megijedni.

Voltunk pár céglátogatáson, mindenhol azon vannak, hogy oda menjünk mert hatalmas hiány van a coderekből.

2016. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
Én codecoolos vagyok, nagyon jó suli! A szeretnéd, mesélek róla :) A green fox is nagyon jó, más szemlélettel tanítanak. A codecool mélyebb tudást ad hosszabb idő alatt, viszonylag kellemesen el lehet végezni, akár egy munka is belefél, a greenfox brutális tempót diktál idegösszeroppanással, átsírt éjszakákkal, de 4 hónap múlva már dolgozhatsz is. A te stílusodtól függ, melyik fekszik jobban :)
2016. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
szóval összefoglalva: nem kamu :)
2016. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Engem érdekelne! Kiválasztás mennyire volt para? Videós részig megvagyok, ma küldtem azt el.
2016. júl. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A személyes részét én nagyon élveztem, igazából én akkor döntöttem el végleg, hogy megyek :) Ha oda való vagy, nem lesz gond, laza az egész. Szerintem kb felét szórták ki a megjelentek közül. Most lehet, hogy már alaposabban szűrnek, mert már több a jelentkező mint nálunk volt.
2016. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Azt tudja esetleg valaki, hogy a codecool-nál milyen az oktatások időbeosztása? Gondolok itt olyanra, hogy van a csak hétvégi oktatási rend?
2016. júl. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nincs. napi hat óra, egyik héten otthon, másikon bent. Kevesebb idővel nem is lehetne
2016. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Tehat nem nagyon lehet ilyen beosztas mellett dolgozni. :(
2016. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Sziasztok, azt meg tudja mondani valaki, hogy a friss képzések mikor indulnak? Szeptember? Nem igazán találtam a honlapjukon.
2016. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!