Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az Óbudai Egyetem Kandó...

Az Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki karán idén is 280 lesz a ponthatár valószínüleg? Csak már évek óta ennyi, azért kérdezem.

Figyelt kérdés

2016. máj. 4. 18:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem hogy mindig a minimum ponthatáron van.
2016. máj. 4. 18:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Idén 300 lesz a minimum, de lehet 10-20-30 ponttal is felette, attól függ hányan is kik jelentkeznek oda meg még sok más dolog ami meghatározza a ponthatárokat.
2016. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, mert idén is marad 280 a minimum.
2016. máj. 4. 18:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Mégse emelték fel 300-ra.
2016. máj. 4. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem látom okát, hogy emelkedjen a ponthatár, de 280 körüli ponttal felesleges ide jelentkezni.
2016. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem emelik idén a minimum ponthatárt. De mivel az volt tervezve, hogy idén 300 lesz. És ebből kifolyóan sokaknak ez maradt meg szerintem nem minimum pontos lesz mivel sokan fognak 300 pontra kalkulálni. (Magamból kiindulva mert én is csináltam javító matekot, nyelvvizsgát és OKJ - t szóval ne tervezd alul mert lehet lemaradsz.)
2016. máj. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!