Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki esetleg a BGE-re jár...

Aki esetleg a BGE-re jár gazdinfo képzésre, annak mi a véleménye róla? Mennyire fektetnek hangsúlyt az informatika részre? Aki végzett már, az meg tudná mondani, hogy milyen az elhelyezkedési lehetőség?

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 21:19
 1/1 anonim válasza:
Én most végeztem az első évemmel, nekem nagyon tetszik az egész. Mindig is érdeklődtem az informatika iránt, gyakran foglalkoztam is vele a suli előtt, de pl. programozni nem tudtam, és emelt matekra se jártam, még így is teljesíthető volt véleményem szerint. Nyilván rá kell szánni az időt, év közben is, ha nyugodtan át szeretnél menni mindenből :D Az informatika része az első két félévben: Van számháló óra, egyik félévben linux, másikban windows szervert kell csinálni, szolgáltatásokkal stb.- és ennek a bemutatása lesz a vizsga(netről sok leírás van hozzá, csapatban kell csinálni nem olyan vészes csak időigényes). Továbbá van még egy-két adatbázisos, illetve microsoft access-es óra, azok is teljesíthetők ha bejársz órákra és készülsz is. Úgyhogy én ajánlom :D
2016. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!