Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Obudai egyetem mernokinfo vs...

Obudai egyetem mernokinfo vs bme muszaki manager?

Figyelt kérdés
Tudom nem a legjobb kategoria de talan ide is elmegy. A keresem az lenne hogy a fent emlitett szakokrol barmilyen velemenyt mondjatok el. Erdekel h menyire nehez (ez relativ de szentem le lehet irni). Azt is jo lenne tudni h milyen elhelyzkedesi lehetosegek vannak a diploma utan, es ,hogy milyen tudassal erdemes az egyetemre erkezni (mert pl infobol speciel szerintem semmit se tanultunk gimnaziumban). Minden valasz, velemeny jol jon. Es bocs, telorol irtam
2016. máj. 10. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Mind2 elèg nehéz, a mérnökinfó nagyon sok és nehéz informatika, kell hozzá érzék és akarat is..


A műszaki menedzsernél meg ugye egyszerre kell műszaki és gazdasági érzék..

Mind2vel jók a lehetőségeid diploma után

2016. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!