Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szükség van külön felvételire...

Szükség van külön felvételire anglisztika szaknál? (Károli/ Pázmány)

Figyelt kérdés
Károlira és Pázmányra jelentkeztem anglisztikára, én úgy tudtam, hogy elég ha felvesznek a pontjaim alapján, viszont az angol tanárom szerint biztosan kell tenni valamilyen szóbeli vagy írásbeli külön felvételit. Ti mit tudtok erről?
2016. máj. 11. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg biztosan nem :D Ha egyéb vizsgára lenne szükség az jelezve lenne a felvin, úgy mint pl a tanári szakoknál a pályaalkalmassági.
2016. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincsen szükség. :)
2016. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Pályaalkalmassági vizsgálat osztatlan tanárképzésre jelentkezők számára"


[link]


Viszont ez az osztatlan tanárikra vonatkozik, te viszont anglisztika alapszakra jelentkeztél. Ezzel keverheti össze a tanárod :)

2016. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy nem kell, csak elbizonytalanított de biztosan jeleznék ha kéne. Köszönöm a válaszokat! :)
2016. máj. 13. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!