Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szombathelyen milyen középisko...

Szombathelyen milyen középiskolai kollégiumok vannak? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Szóval még van 1 évem és utána szombathelyen szeretnék tanulni Gimnáziumba a Bolyaiba vagy a Nagy Lajosba. Ehhez kéne kollégium. Még egy kérdés. Anyukám aztmondta, hogyha elakarok menni akkor küldföldre menjek kollégiumba, okéoké tudom, hogy többlehetőség meg minden, de én nem szeretnék.Ezért szeretném még a segítségeteket kérni hogyan győzhetném meg anyukámat , hogy engedjen el kollégiumba még van másfél évem. :)
2010. ápr. 8. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a kérdésedre(hogy milyen középiskolai kollégiumok vannak) konkrétan nemtudok választ adni,de a Google biztos tud.Arra viszont tudom a megoldást,hogy hogyan győzd meg.Mond neki,hogyha az első éven nem engedi,hogy koleszos legyél,de jól tanulsz,akkor a második évet meg a többit engedje koleszba.Nekem is így sikerült meggyőzni anyámat:D
2010. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösziii szépen, de már első évtől szeretnék ott tanulniii. :D valahogyan csak sikerül. :)
2010. ápr. 10. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:
na, végül hova mentél?:)
2010. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!