Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szombathelyen lehet estin 3...

Szombathelyen lehet estin 3 év alatt érettségizni 8 általánossal vagy mindenképp 4 év?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem estin csak két év, ha van egy szakmunkás bizid, akkor biztosan, de szerintem anélkül is.
2011. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mintha egyszer már válaszoltam volna, hogy csak a KDG-be van esti képzés és az 4 éves!!! én is ott érettségiztem. ha van elvégzett osztályod (szakközép vagy gimis), akkor azt beszámítják. szakmunkást 1 évnek számították be, de általában sokkal rosszabbul jártak azok, akik magasabb évfolyamon kezdték. nálunk a 4 év alatt, nagyjából 100an iratkoztak be, és ha jól emlékszem 21en jutottunk el az érettségiig, abból is megbuktak ketten. pedig szerintem nagyon könnyű volt (igaz én az átlagéletkornál azért jóval fiatalabb voltam).
2011. aug. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. szept. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!