Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fojtassam a műkörmös képzéseme...

Egy kiváncsi lány 2 kérdése:

Fojtassam a műkörmös képzésemet? Szerintetek megpróbálkozzak a vizsgával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Őszinte elfogulatlan véleményeket szeretnék!

Elkezdtem egy 5 hónapos műkörmös képzést. Már csak 1,5 hónap van hátra eddig belefektettem 250 ezer forintot. Nem igazán megy. A manikűr próba vizsgán megbuktam a műkörmös modelljeim közül többen jelezték, hogy másfél hét után leesett a műkörmük. Szeretek manikűrözni és műkörmöt építeni is. Anyukám dicsér de ő nem ért hozzá, elfogult. Szerintetek megpróbálkozzak a vizsgával? ( A vizsga további 34 ezer lenne ha sikerül ha nem)



2016. máj. 12. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Őszinte, elfogulatlan vélemény:


Műkörmösnek csak az megy, aki olyan ostoba, hogy semmiféle olyan munkára nem alkalmas, ami felsőfokú végzettséget igényelne, vagy aki egész nap ücsörögni, meg cseverészni akar, ahelyett, hogy produktív munkát végezne. A helyesírásodat ('fojtassam') elnézve te az előbbi csoportba tartozol. Mivel más esélyed nem nagyon van, érdemes megpróbálni a vizsgát, ha nem csinálod végig, máshova úgyse vesznek fel, és még a pénzed is ment a kukába. Bár jelenleg M.O. az egymillió műkörmös hazája, szóval munkád így sem, úgy sem lesz.

2016. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!