Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes még gazdálkodási és...

Érdemes még gazdálkodási és menedzsmentre vagy bármilyen pénzügyi szakra jelentkezni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hatalamas a túljelentkezés ezekre a szakokra, nehéz is bejutni. Gondolom egy idő után már az ilyen állások is betelnek. Mire lesz érdemes jelentkezni? Még három évem van gimiből, tudom az sok és változhat is még addig, de előreláthatólag min érdemes gondolkodni? Szeretnék valami matekkal kapcsolatos szakot.

2016. máj. 14. 18:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom ha fáj az igazság. Rengeteg dologra hittük azt régen is, hogy nem automatizálható, mégis az lett. Az a sötét, aki képtelen ezt elfogadni.
2016. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az a sötét, aki nem ért valamihez, de okoskodik. A beküldött számlákat (ami egy multinál elég nagy mennyiség) lekönyveli bevétel/kiadás/likviditás oldalra. Ezt valószínűleg szintén könyvelők fogják elintézni :D Inkább az adatrögzítős melót spórolja meg, ami amúgy tök praktikus, lehet mással foglalkozni. Ehhez egyébként már most is van hasonló. Legalább elolvashatnád amit belinkelsz.


Adótanácsadást vagy egy könyvvizsgálást nem fog elvégezni egy számítógép, ahhoz már kőkemény mesterséges intelligencia kéne. Ahogy előttem is írták, sok szabály és speciális eset vonatkozik a számvitelre.

De akkor már nektek, programozóknak, mérnököknek sem lenne annyi munkája. :(


Egyébként meg aki gazdálkodási és menedzsmentre megy, az nem könyvelő akar lenni az esetek többségében, szóval nem is tudom miről van szó.

2016. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!