Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kémia alapszakosnak milyen...

Kémia alapszakosnak milyen szintü matek kell?

Figyelt kérdés
Nos, töb egyetem (Pannon, DE-TTK, SZTE, PTE) kèmia alapszakra is beadtam a jelentkezèsem remèlve, higy felvesznek. Addig is van egy nyár előttem ès a matekom nem valami jó. Sokan mondták, hogy egyetemre TTK-n belül kelessz nèmi matek. Nos, milyen ez a szint. Minden rèszletre kiváncsi lennèk. 2-3 hónap alatt szeretnèk alapot szerezni kémia alapszakra. Melyek azok a tèmák amelyek a legfontosabak? Milyen területe kell jobban? Ezek milyen szinten? Nagyon megköszönnèm, ha ebben jártas ember segítene. Konkrèt feladatok pèldák érdekelnek. Mit milyen szinten. Erre felkèszülèsi tanàcsok, stb.. Köszönök mindent!

2016. máj. 15. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Alap. Százalékok, arányok...ami főleg a középsulis feladatkhoz is kell.

Ami újat pedig hozzáraknak, azt majd elmagyarázzák.

2016. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!