Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki meg tudja mondani hol...

Valaki meg tudja mondani hol nézhetem meg az elmúlt évek ELTE Történelem BA ponthatárait?

Figyelt kérdés

Megnéztem már Edulineon meg máshol is de elég ellentmondóak az adatok, a 2015-ös évre pl. találtam 371 meg 423 pontot is (mindkét helyen állami).

Annak is nagyon örülnék, ha valaki aki oda jár meg tudná mondani ő hogyan jutott be.



2016. máj. 16. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
felvi.hu
2016. máj. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 3 évben 300 és 350 között mozgott emlékeim szerint. Szóval manapság, aki nem teljesen debil és ezt jelöli elsőnek, fel is veszik... (Néha a debileket is...) De még a békebeli időkben 420 is volt.
2016. máj. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!