Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az miért van hogy az elmult 1...

Az miért van hogy az elmult 1 évben kb 1 csajra sem tudom azt mondani hogy bejönne?

Figyelt kérdés
Régen folyamatosan megláttam egy csajt és ugy voltam huuu, de megdu*ám. Most meg senkire. Akire meg igen az meg általába külföldi. Haverjaim is mindig kérdezik hogy ez meg az a csaj milyen, mert nekik kb 10/10. Én meg csak úgy vagyok vele hogy hát elmegy. Ennek mi lehet az oka? Egyébként akik bejönnek azok a külföldi fitness modellek. Lehet hogy mostmár 1 átlag csaj sem fog tetszeni, csak a terembe a Fitness Modellek?
2015. febr. 17. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet látens homi vagy és azért tetszenek a fitness modellek, mert feldezed bennük a férfit. Vagyis a tónusosabb izomzat miatt ferfiakra asszociálsz és ezért vonzanak ők. Most még csak az izmosabb csajok tetszenek, pár év múlva meg férfiak mellett kötsz ki.
2015. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elbuzultál
2015. febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az miért lenne b*zi dolog ha szeretem hogy pl egy csajnak legyen ilyen hasa: [link]


Meg jó segge, karcsú alakja, és szép válla meg karja. Nem szeretem ha izmos egy csaj, csak látszodjon rajta hogy foglalkozik az alakjával. Mert a mostani csajok vagy csak szimplán kövérek vagy vékonyak.

2015. febr. 17. 10:31
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


Na kb ilyen kinézetű és alkatú csajok jönnek csak be. Ilyen csajjal meg még nem igazán találkoztam. Terembe nagy ritkán ha látok hasonlót. Azoknak meg már mind pasijuk is van :/. Örökre egyedül fogok maradni, ha csak ilyen csajok jönnek be?

2015. febr. 17. 10:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit tudom én, csak trollkodtam. :D


"Nem szeretem ha izmos egy csaj"

Erre belinkeled ezt. :D

[link]


Nem érzed kicsit ellentmondásosnak, amit írtál? Szerinted mitől kockás a hasa, ha nem az izmosságtól?

Amúgy is hiába szereted, mert genetikától függően a legtöbb csajnak csak verseny időszakban látszódnak a kockái, egy komoly diétát követően.


Amúgy igen, nagy valószínűséggel egyedül maradsz, ha nem tudod kielégíteni az igényeiket. Még az átlag lányok is izmos pasit akarnak, nem még az ilyen fitness modell kategóriájú nők. Ja meg aztán az se árt ha pénzes vagy, ha megnézed a pasijukat akkor láthatod, hogy nem Suzukival járnak.

2015. febr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!