Félek a szóbelitől?

Figyelt kérdés
Emelt kémiából és fizikából érettségizem. A nagy problémám, hogy a kezem remeg mindig és félek, hogy levonnak sok pontot, ha látják, hogy az egész karom remeg kísérletezés közben. Valakinek van tapasztalata?

2016. máj. 17. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a remegés nem befolyásolja a teljesítményed, akkor minden oké.
2016. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint igen.
2016. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, ha jól emlékszem az előadásmódra sok pontot adnak. Ha fiú vagy, akkor elég rosszul néz ki, szóval szedd össze magad és légy férfi. Ha lány, akkor annyira nem, de azért apádnak szóljál hogy adjon tanácsot. Ő azért ismer, hogy mivel legyél halál nyugodt :D

Amúgy mire kell emelt kémia-fizika? Gondolom nem orvosi, mert akkor bioszból raknád.

2016. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kis adag vérnyomáscsökkentő vagy xanax megszünteti a remegést, de orvos tudta nélkül ne vegyél be semmit.
2016. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én régen bevettem xanaxot emelt matek előtt, nem ajánlom! :D Csak rosszabb lett a helyzet...
2016. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát.. próbálj ki egy kis páleszt előtte, én is azt tervezek nyelvvizsgán a hallásértésnél. :D
2016. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vagy inkább vodka!
2016. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülyén hangzik és nem is biztos, hogy mindenkinek beválik, de én ilyen nyilvános kísérlet/beszéd akármi előtt azt szoktam, hogy elképzelem, én egy tudós/professzor/híres ember vagyok, aki már túl van 1000 ilyen szereplésen és most csak bemutatom a rajongóimnak a dolgokat. :DD Nem is izgulok olyankor. Nem biztos, hogy neked beválna, de szerintem megpróbálhatod, jópofa is és kicsi önbizalmat is ad, ha beleéled a szerepbe magad. :)
2016. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :) Gyógyszert már próbáltam, de nekem alapból remeg a kezem, ha csak pár ember is néz. A piát inkább nem próbálom ki.Utolsó válaszoló megpróbálom a módszered, hátha bejön. :)
2016. máj. 19. 14:41
 10/10 anonim ***** válasza:
3db Magnézium tabletta+ citromfű tea
2017. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!