Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Budapesti Corvinus Egyetem...

A Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi karán a levelező képzésekhez elérhetővé teszik a tananyagot online?

Figyelt kérdés
A sok tanulással nincs gondom, de nem szeretnék minden második héten két nap Budapestre utazni. Ezért érdekel, hogy a tárgyak többségéből elérhetővé teszik-e online a jegyzeteket, vagy legalább tudatják, hogy miből kellene készülni?

2016. máj. 22. 22:47
 1/3 Blaster123 válasza:
A tanárok általában feltöltik Moodle-be az előadás diáit, és gyakok anyagait.
2016. máj. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első alkalommal azért próbálj meg minden órán megjelenni, mert akkor fogja tisztázni a tanár, hogy hol éritek el az anyagait stb.


Meg kérd meg a csoporttársaidat, hogy informáljanak ők is:D

2016. máj. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is oda járok, nem minden második héten van oktatás, hanem félévente 6 oktatási hétvége van, ami kijöhet úgy is, hogy két egymás utáni héten, utána három hétig semmi. A jegyzet nem mindig érhető el online, moodle-ön tényleg sok minden fent van, de létrehoztak a csoporttársaim még anno egy dropbox fiókot, ebbe minden évfolyam töltögeti az anyagait, tehát anyagod biztosan nem fog hiányozni, de van olyan óra, ami katalógusos, azon nyilván ott kell lenni. Facebook csoportja is van minden évfolyamnak, ott is mindig vannak elérhető anyagok, szkennelt könyvek, órai jegyzetek, van olyan tanár is, aki csak online elérhető anyagokat ad fel, de mindig tudatják még a félév elején, hogy miből kell készülni, ebben (is) abszolút korrektséget tapasztaltam, ahogy a levelezősökhöz való hozzáállásban is. Az első alkalomra én mindenből bemennék a helyedben, legalább megnézni, hogy miről is szól az óra, mert vannak félévközi vizsgák is (tehát van olyan tárgy, amiből októberig lemegy az összes (3) alkalom és ennek időpontjáról is szoktak infók elhangzani + lehet még megegyezés kérdése is, hogy egyáltalán akartok-e félévközit, amibe nehezen tudsz beleszólni, ha nem vagy ott. Elvégezhető úgy is a képzés, hogy keveset jársz be, de a saját dolgodat nehezíted meg vele, mert könnyen lemaradhatsz olyan infókról (pl. beadandó), ami nélkül nem kapsz jegyet.
2016. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!