Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segíteni nekem, aki NKE-KTK...

Segíteni nekem, aki NKE-KTK közigazgatás szervezőire jár?

Figyelt kérdés
Én is oda jelentkeztem, és egy-két infó kéne a szakról. Mennyire nehéz, milyen az egyetem légköre, stb. Előre is köszi a válaszokat. :)

2016. máj. 24. 13:57
 1/7 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó szak :) Hát igazából a második évtől lesz nehezebb az egész. Az egyetlen gond vele, hogy magas hegyen van fent, egy idő után már unalmas minden nap felmászni oda
2016. máj. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) És a tantárgyak milyenek? Tényleg reggel 8-tól este 20.15-ig vannak az előadások?
2016. máj. 30. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha elköltözik a Ludovikára, már fel sem kell mászni a hegyre...
2016. máj. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos... Nem is tudom hol kezdjem. Nem akarom elvenni a kedved meg semmi, de nekem hatalmas nagy csalódás ez az egyetem. És igen, komolyan napi 12 órát bent kell lenni. Nincs mellette életed, a tanárok fele egyáltalán nem veszi komolyan a tanítást, értem ezt úgy, hogy nem adják le normálisan az anyagot, nem jönnek be anélkül, hogy szólnának (előfordult, hogy még vizsgára sem), iszonyú sok óra mellett (amit tanulósak rendesen), iszonyú sok vizsgánk van és én a gimis kitűnő tanulóságból olyan szinten estem pofára, mint a hét szentség motiváció és elkötelezettség meg maximalizmus terén.

Én nem jönnék ide, ha még egyszer jelentkezni kellene. Sajnos közel sem éri meg 8-tól 20.15-ig bent ülni, halálra tanulni magad és végig stresszelni az egész szemesztert.

2016. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez alapszakra igaz, vagy mesterszakra is?
2016. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok nyilatkozni a mesterszakról, de az alapszak minősíthetetlen sajnos.
2016. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Közig-szervezőt felejtsd el, én elvégeztem, de nem lehet vele elhelyezkedni, ugyanott vagyok, mintha érettségim lenne.



Reggel 8órától este 8óráig a suliban vagyunk. Nagyon sok vizsgánk van (9-11) és nagyon rövid a vizsgaidőszakunk (1hónap). A többi egyetemen 2 hónap...

Az ösztöndíj 15-20ezer Ft. Más egyetemen 35-45ezer Ft.

2018. jún. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!