Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munkaügyi központ által...

Munkaügyi központ által indított tanfolyam többször?

Figyelt kérdés
Ezév februárjában végeztem el egy tanfolyamot, meg is lett jó eredménnyel, de most gondolkozok azon hogy kellene - ha lehet - még egy szakmát kitanulni, még ha azon a színvonalon is. Úgy tudom legalább fél évnek el kell telnie a kettő között (kétszer lehet maximum), és lehet újra jelentkezni amennyiben addig nem találok bejelentett - nem közmunka - állást. Ez így van akkor?

2016. máj. 24. 20:33
 1/1 Vy válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, mert én ezt már kb. ezerféleképpen hallottam... :/ Pl. hogy ha most egy 5 hónapos képzést végeztem, akkor csak 5 hónap letelte után tudok jelentkezni, szóval amennyi ideig a képzés tartott, annyit várnom kell. Viszont sokan meg azt hangoztatják, hogy a képzési idő duplájának kell eltelnie, szóval ha először egy 5 hónapos tanfolyamra jártam, akkor legközelebb 10 hónap múlva jelentkezhetek.
2016. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!