Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg van olyan, hogy...

Tényleg van olyan, hogy egyetemistáknak egy héten többször is este 8-ig van órája?

Figyelt kérdés
Elsõsornan BME-sek válaszára vagyok kíváncsi. Mérnökök, fizikusok, Radiológusok! Szoktatok bent lenni 8-ig? és egy másik kérdés: vannak lányok nálatok? :D milyenek?

2014. okt. 1. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk elég gyakran volt késö estig óra. Lányok is voltak, csak kevesebben, mint a fiúk. Milyenek? Értelmesebbek az átlagnál, kinézetre meg voltak átlagostól a kimondottan szépig mindenfélék.
2014. okt. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy az órarendjüket hogyan állítják össze. Vannak olyanok, akik 3 napra bezsúfolják az óráikat, így 4 napjuk szabad lesz, vagy 4 napba és 3 szabad, attól függően, hogy az órák hogyan vannak szétszórva.
2014. okt. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
BME-n elég nehéz (kb. lehetetlen) úgy felvenni az óráidat, hogy három napba besűrítsd, a 4 nap is necces. Este 6 és 8 óra között fontosabb tárgyak nem szoktak lenni, inkább ilyen gazdasági előadások, amikre nem kötelező a bejárás. De ilyen is hetente minimum 1x-2x. Így van ez a gépész karon, de szerintem a többi karon is hasonló a helyzet.
2014. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel előadások fixen vannak BME-n,nem tudod átrakni őket,ergo nem tudod besűríteni 4 napba az óráidat.Nekem minden nap van minimum 1 előadásom.Persze nem kötelező bejárni,de nem azért jelentkeztem egyetemre,hogy lógjak,hanem hogy tudjam,amit tanulok..:)
2014. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! :) nos, vbk-s lány vagyok bme-n, itt elég sok dekoratív lány van (most nem feltétlenül magamról beszélek) még én is meglepődtem :D és igen, első félévben nálunk bev.mat 8ig volt, meg asszem kémszám konzultáció többször is, eléggé fárasztó egy nap, ha minden előadásra bejársz és nálunk nem feltétlen éri meg. második félévben már teljesítettem egy-két szabvál tárgyat mert abból is kell kötelező mennyiség-kredit, be is jártam rájuk, mert egyrészt jobb lett a jegyem (és az átlagom), másrészt emiatt egy tárgyból nem is kellett zh-znom :) bocs a kisregényért
2014. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem este 8-ig sose volt órám,viszont többször kellett 6-tól 8-ig zh-zni.Az hidd el,nem kellemes.
2014. nov. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!