Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van aki számítógépes adatrögzí...

Mzz591 kérdése:

Van aki számítógépes adatrögzítő? Vagy esetleg tanulnita?

Figyelt kérdés

Van értelme letenni?

Szeretem az informatikát és szeretnék ebbe dolgozni, angolul nem tudok és ehez ha jól tudom angol sem kell.Tapasztalatokra lennék első sorban kíváncsi hogy aki letette esetleg nem bánta meg, nem-e nagyon unalmas, mennyire nehéz.És akik ezt elvégezték mennyit tanultak ? volt értelme külön elvégezni ezt a képzést?



2016. máj. 25. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Helló!


Én nem fizetnék ilyen képzésért, nézz szét álláshirdetések között, általában adatrögzítői munkára nem kérnek papírt. Érettségi legyen, és tudd kezelni az általános szoftvereket (Excel, Word, stb.)


Nekem ez a véleményem, de a legjobb ha te is megnézed a munkaadók elvárásait. Amennyiben ingyen van a képzés és ráérsz, akkor viszont elvégezheted, ártani nem árt.

2016. máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Számítógépes adatrögzítő a végzettségem, de mivel Szakiskolába jártam, ezért nincs hozzá érettségim... Esetleg anélkül is eltudnék helyezkedni vele, vagy felejtős? 22/F
2018. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!