Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Féléves vizsga úgy, hogy a...

Féléves vizsga úgy, hogy a tanár le sem adta azt az anyagot amit vizsgán kérdez?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy végzős hallgató vagyok és van egy tantárgy amit nem tud az egész csoportom teljesíteni,mert a tanár olyan dolgokat kérdez amit le sem adott. Levelező formátumba tanulok, és nincs annyi óraszámunk mint a nappalisoknak viszont ugyan azt kérdezi tőlünk. Már két féléve próbálkozik az egész csoportom, de eddig reménytelenül.

Már csak pár hét van hátra a záróvizsgáig, és az egész csoportom ezt a tantárgyat nem teljesítette? Mit tehetünk ilyenkor? Keressük fel a dékánt a problémával? Viszont akkor, hogy bizonyítsuk a dolgokat? Esetleg írjunk egy gyors petíciót, vagy a HÖK segítségét kérjem?



#egyetem #bukás #záróvizsga #gazdaságtan #Rossz tanár #agyvizsga #elvesztett félév #sikertelen jegyek #rossz vizsga #bukott vizsga
2016. máj. 27. 05:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg a dékáni méltányossági kérelmet.
2016. máj. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem, volt-e olyan tárgyam, ahol a vizsgán csak azt kérdezték, ami az előadáson elhgzott.
2016. máj. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen teljesen normális.

Ha valamit nem értetek, akkor gyűjtsétek össze a konkrét kérdéseket és vagy órán vagy óra után kérdezzetek rá a tanárnál vagy menjetek el a fogadóórájára.

2016. máj. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy írjatok neki egy e-mailt, hogy nem értitek, jó lenne, ha adna valami támpontot vagy ajánlana szakirodalmat. Bár ezt már jóval korábban kellett volna meglépni szerintem. Érdekes is lenne, ha csak azt kérdezhetné vissza a tanár, amit azon a félévente 5 órán sikerül leadnia, amit levelezőn megtartanak. Megjegyzem, nappalin sem mondanak el mindent, nincs annyi idő és az egyetem nem is erről szól.
2016. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek az egyetemi világban. Még a nappali tagozatosok sem csupán abból vizsgáznak, ami elhangzott az előadásokon, hanem mindenből, ami az olvasmánylistán szerepel. Vizsgáztunk mi úgy is, hogy egész félévben négy óra volt megtartva, és azokon sem az anyagról beszélt az oktató. Magatokra (és a korábbi évfolyamok hallgatóinak jóindulatára) kell támaszkodnotok, felnőtt emberek vagytok.
2016. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Páran jól leírták. Az egyetem nem arról szól, mint a középiskola, hogy "dehát ezt nem is vettük". Itt vettétek, nem vettétek, tudni kell és kész! Olvasmánylista megvan (meg kell legyen), abból mindent tudni kell, illetve autodidakta módon kikutatni és megtanulni a lehető legtöbb fellelhető oktatási anyagot.
2016. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalunk van olyan kemias tárgy amibol szóbeli vizsga van 25 tételből de nagyon hosszu egy egy tétel, a heti masfel oraval kb 12 tetelig jutnak ep mar evek ota a tanárok... Jah 1-12 ,,A,, 13-25 ,,B,, tetelsor mindkettőből huznod kell egyet es egyik se lehet elégtelen :D es nem csak ez az egy tárgy ami ilyen :D nem is ertem miert olyan meglepő... Esetleg kerjetek el a nappalis hallgatoktol ha nekik jol leadják
2016. máj. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!