Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Osztatlan szakos tanárképzésre...

Osztatlan szakos tanárképzésre szükséges alkalmassági vizsga és ha igen meddig kell rá jelentkezni?

Figyelt kérdés

Tanárképzésre szeretnék jelentkezni,viszont azt hallottam szükséges az alkalmassági vizsga,viszont nem tudom meddig kell jelentkezni,egyáltalán lehet e még,illetve osztatlan tanárképzésre is kell e?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. febr. 13. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Kell, igen. Az egyetem(ek) amelyik(ek)en jelöltél tanárszakot be fog(nak) hívni megadott időpontban a vizsgára. Ennek a díját előre el kell majd utalni, vagy feladni sárga csekken, de mindenről kapsz egy tájékoztatót majd levélben (legalábbis tavaly így volt).
2016. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Viszont azt hallottam,hogy január vége volt az alkalmasságira való jelentkezés,én meg beparáztam hogy most lecsúsztam róla. Igaz ez?

Vagy akkor osztatlant megjelölhetem és majd írnak hogy mennem kell alkalmasságira? És hogy néz ki egy ilyen vizsga?

2016. febr. 13. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Húú nem tudom már megmondom őszintén :D De szerintem nem kellett külön jelentkezni semmire. Kaptam egy levelet, hogy ekkor és ekkor menjek be a PPK-ra a Kazinczy utcába (ELTE), meg hogy adjak fel 4000,- ot erre és erre a címre és vigyem magammal a bizonylatot és ennyi. Meg a motiv levelet is el kellett postázni előre.
2016. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!