Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Semmelweis gyógyszerészetin...

Semmelweis gyógyszerészetin mennyivel kell több pont legyen, hogy felvegyenek önköltségesre?

Figyelt kérdés

Ugye tavaly 315 volt a ponthatár. A bioszom nagyon jól sikerült de a kémiát rendesen elrontottam... remélem a szóbelivel tudok rajta javítani. Amúgy is önköltségest jelöltem be csak mivel az egyetem után külföldre szeretnék menni.

A kérdésem az lenne, hogy az államilag támogatott és az önköltséges diákok felvétele között van valami összefüggés? Mármint úgy értem, hogy először az állami támogatottakat veszik fel és ha marad hely akkor azokat akik az önköltségest jelölték be?

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ előre is!


2016. máj. 30. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnél külföldre attól hogy államin végeztél?
2016. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy le kell dolgozni az államilag támogatott éveket az országban, vagy vissza kell fizetni.
2016. máj. 30. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:
az csak egy évig volt, aztán tudtommal eltörölték.Legalábbis akik nálunk kezdtek 2013-ban nekik már nem kellett aláírni röghözkötési szerződést.
2016. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez egy 2014-es cikk, nem tudom, hogy akkor ez most hogy van.

[link]

2016. máj. 30. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!