Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok nekem színész és...

Tudnátok nekem színész és szinkronszínészeti iskolákat mondani? Olyan 3. 00 és 4. 00 átlag között és lehetőleg ne csak Bp. Vagy máshol nincs?

Figyelt kérdés
Minől többet színész vagy szinkron színész szeretnék lenni... 3.00 és 4.00 átlag között csak Budapesten van?? Ha tudták máshol is akkor írjatok és minél többet hogy válasszak köszii
2016. máj. 30. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
A Színművészetire külön felvételi van, nem a jegyeidet nézik, vagy legalábbis nem csak azokat.
2016. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
A magyar az anyanyelved? Mert a fogalmazásod alapján, szerintem, nem. Remélem, legalábbis.
2016. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Iskolákra lennék kiváncsí nem arra h rosszul írtam pár szót!!!Sietek oké!! Nem igaz h mindig csak azt kell nézni!!! Persze hogyha olyat írok az meg egyből baj!! Iskolára lennék kiváncsi nem pedig nyelvtan tanárokra!!
2016. máj. 30. 19:01
 4/7 A kérdező kommentje:
És nem is arra hogy menyi az átlagom!....
2016. máj. 30. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, de én a helyedben önkritikát gyakorolnék. Kiírtál ide 3 sort, aminek nincs értelme. A magyarázatot több ideig tartott begépelni, mint megnézni, hogy mit gépeltél félre. Amit kiadsz a kezedből az téged minősít. A színművészetire kemény a felvételi, ismerősöm sokszor próbálta, mire sikerült. Oda ez a hozzáállás nagyon kevés lesz. Kemény munka, sok gyakorlás, igényesség!
2016. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hmm megfogadok sok tanácsot de a tiédet nem fogom tuti!!! .') Ha nem tudsz értelmeset írni és csak hibákat keresni légyszíves ne írj a kérdésemre sokkal jobban járunk vele!!!!! :) + mindenki hibázhat lét szóba attól még nem dől össze a világ szerintem!!! Én normálisan kiírtam az lehet hogy hibásan de nem kérdem bunkó kommenteket!! Ja és nem én kezdtem!!
2016. máj. 30. 19:19
 7/7 A kérdező kommentje:

*két *kértem


a te kedvedért kijavítom :) Bár sietek!!!!!

2016. máj. 30. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!