Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi esély van igy bekerülni...

Mennyi esély van igy bekerülni orvosira? ( SOTE ÁOK )

Figyelt kérdés
Mondjuk hogy az egész középiskolát végigviszem hármasokkal, itt ott pár kettessel, vagyis monddhassuk nem vagyok jó tanuló! Azonban ha a két emeltet megírom 90% fölé és a pontjaim megvannak a bejutáshoz,akkor simán felvesznek, vagy pedig nézik a középiskolás tanulmanyi eredmenyeimet???? Szerintetek??? Persze tudom hogy ott aztan nagyon, de nagyon össze kell szednem magam, és belehúzni, de azért esélyes a bejutás, vagy egyenlő a nullával???
2016. máj. 30. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Duplázhatod a 2 tárgyból vitt pontjaidat. A kutyát nem érdekli a többi jegyed. Ha a pontod megvan, felvesznek.
2016. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mondhatjuk
2016. máj. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az esély megvan rá, viszont olyanok között kell jól teljesítened érettségin, meg esetleg majd egyetemen is, akik mindig a kitűnők, a legjobbak között voltak, még akkor is, ha egyetemen inkább a gyengébbik felében vannak az évfolyamnak. Ezt pedig úgy érték el, hogy mindig szorgalmasak voltak, előrébb helyezték pár dolognál azt, hogy leüljenek tanulni. A végig kettes-hármas középsuli viszont nem ezt jelzi. Lehet, hogy meg van az eszed hozzá, viszont a hozzáállásodon több múlik, a emelt biosz-kémia/fizika érettségi mellé pedig még többet kell seggelni. Szóval nem esélytelen, hogy bejuss, de én nem tennék rá egy kisebb összeget, az "ott majd nagyon összeszedem magam" meg szép gondolat, de egyetemre bekerülni inkább elengedni szokták magukat az emberek a nagy szabadságban.
2016. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, van rá esély, de erről nekem pár osztálytársam jutott eszembe: végig karót írtak matekból, majd áprilisban elkezdtek számolgatni, hogy hűűű igazából nem olyan rossz a helyzet, ha írok két ötöst matekból, akkor meg van az 1,8, és még legalább 3 dolgozatot fogunk írni.

Sejtheted, hogy vajon sikerült -e nekik két ötös dolgozatot írni, hát elárulom, hiába tanult rá, kettest alig szedte össze. Majd jött az év végi bukás és a pótvizsga.


A kémia meg a fizika, biosz nem az a tárgy, amit leülsz, elolvasod, bemagolod és jéé meg van a 90% emelt. Ezt töriből meg lehet csinálni, egy hónap alatt fel lehet készülni a nulláról emeltre úgy, hogy 90% felett kapj. A természettudományos tárgyak napi szintű és hosszú évek tanulását kívánják meg. Nyilván nem lehetetlen, de két emeltet 90% felé megírni nem olyan könnyű, a jobbaknak alig sikerül. Itt a nyarad kezdj el baromi gyorsan pótolni, keress tanárt, mind a két tárgyból...

2016. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Még valami, a kérdőjelhalmozásról szokj le, eléggé komolytalanná teszi a kérdésedet és a mondanivalódat.
2016. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
igaz én nem orvosira mentem, de világ életemben lusta voltam, szar jegyekkel, 12. osztályban kitaláltam, hogy fizikus leszek (kettes lettem belőle), úgyhogy megtoltam az érettségit, emelt matek-fizika, simán bekerültem (ide nem olyan nehéz), viszont hatalmas létszámból bekerültem abba a maréknyiba, aki időben, 6 félév alatt elvégzi, jó átlaggal. szard le a sok strébert, megtolod, és tiéd a világ :D
2016. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatás, Így lessz!
2016. jún. 30. 18:37
 8/9 anonim ***** válasza:
miért 50%-os a válaszom? rossz lehet. :D
2016. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miujsag?
2023. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!