Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egészségügyi alapismeretekből...

Egészségügyi alapismeretekből vagy biológiából egyszerűbb az emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés

2016. máj. 31. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha embertan érdekel jobban, akkor eü alapismeretek. Ha mohákból és ízeltlábúakból vagy penge, akkor biosz. :))))
2016. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Azért ennyire nem sarkítanám le. Tény, hogy az eü teli van embertannal, úgyhogy nem könnyű, de a bioszon szerintem jóval több lexikális tudás kell.
2016. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, belegondolva igazad van. Ez eü alapismeretek lényegesen kevesebb anyag és sok mindenhez alapbol is hozzà tud szólni az ember pl. elsősegély, vagy betegápolás.
2016. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem is az, hanem a bioszon rendszerint vannak számolásos, logikát igénylő feladatok (bár nem tudom, hogy az eü-n vannak-e, egyszer néztem csak meg egyet), ezen felül az ökológia és evolúció önmagában brutál nagy anyag, és embertanból legalább a háromnegyedét tudni kell bioszra is. :D
2016. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egészségügyi alapismeretekhez, ha jól tudom, sok latin is kell, ugye?

2016. máj. 31. 15:42
 6/9 anonim ***** válasza:
A sok relatív, de kell.
2016. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdem, mert egyikből októberben, a másikból májusban szeretnék majd emeltezni, és amelyik könnyebb, az lenne ősszel, a másik pedig akkor tavaszra maradna.
2016. máj. 31. 16:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Mihez kell?
2016. okt. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van már érettségid? Ha nincs, akkor milyen iskolába jársz?
2016. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!