Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kezdjek magammal érettségi...

Mit kezdjek magammal érettségi után?

Figyelt kérdés

Felsőoktatási szakképzésre adtam le a jelentkezést de csak, mert kétségbe estem csak bejelöltem valamit, most esélytelennek érzem, hogy azt a szakot(kereskedelem és marketing) elvégezzem alapképzésen mert nagyon kell hozzá a matek, felsőoktatási szakképzésben meg nincs értelme...ezt abból szűrtem le,hogy sokat olvasgattam kinek, hogy ment, meg akik elvégezték semmit nem tudtak vele kezdeni.

nem tudom mit lenne érdemes tanulni, mi az ami menne, és hogy egyáltalán mi a francot lehetne csinálni itt Magyarországon?


2016. máj. 31. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne kapkodj, ha oda felvettek, nem sok év, kezdj el ott tanulni, és ha belefér, hajts rá a nyelvekre - angol, német esetleg más, az mindig hasznos. Ami még keresett, az az IT
2016. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

240-280 pont között mozognak általában ezek, oda mégis kit nem vesznek fel?

de amiket hallottam, hogy miket kell oda tanulni, hogy ugyanannyit várnak el, mint egy alapképzésen lévőtől, csak mi nem kapunk diplomát és nem ér ló...szt se, akkor minek menjek oda? okj-re meg nem tudom milyenre menjek ami megéri

2016. máj. 31. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:

De van értelme, mert ha később mégis mész alapszakra,

akkor csomó mindent elfogadtathatsz az fsz tanulmányaidból

2016. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!