Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 1. Az ECDL annyit ér mint az...

1. Az ECDL annyit ér mint az informatika érettségi? 2. Lehet egy informatika érettségit külön egy másik iskolában elvégezni?

Figyelt kérdés
a gépek az én sulimban elég rosszak, emiatt nem lehetséges az informatika érettségi elvégzése a tanárom szerint.

2016. máj. 31. 19:36
 1/2 anonim válasza:

Az ECDL vizsgát csak kevés helyen fogadják el plusz pontnak, olyan szakokon ahol informatikával foglalkoznak. Szerintem nem éri meg külön megcsinálnod, főleg úgy, hogy a 80% fölötti középszintű informatika érettségihez adnak "ajándékba" (csak a regisztrációs díjat kell fizetni ami nekem 5000ft volt tavaly).

Az iskolád papíron köteles biztosítani a vizsgához szükséges eszközöket, tehát ha a titkárral, vagy az igazgatóval beszélsz, akkor biztos, hogy megoldják, valószínűleg úgy, hogy egy másik suliban csináltatják meg veled.

Mielőtt bármilyen vizsgára jelentkezel (ECDL) feltétlen nézd meg, hogy beszámít e a felvételi pontjaidba, mert ha nem csak a saját idődet fogod az ilyesmivel pazarolni.

2016. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. jún. 2. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!