Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik gimnáziumba érdemes...

Melyik gimnáziumba érdemes átmennem Szegeden?

Figyelt kérdés
Nyugat-Magyarországról költözünk délre jövő félévkor. 9.-es vagyok. Most lesz évvégén hármasom, és olyan 4,1-es átlagom lesz. Jövő félévre nem szeretnék hármast semmiből, hiszen ez az év nekem arra volt jó, hogy megtaláljam a saját tanulási technikámat (azóta csak 4-5-ösöket írtam, de sajnos már nem vitte feljebb az átlagom). Jövőre ha legrosszabb esetben 4,3 lennék (4,5-6-7-re törekszem) akkor hová vennének át? A Deákon, a Piaristán gondolkoztam, mivel csak ezekről hallottam, de sajnos egyiket sem ismerem. Szívesen fogadok egyéb gimiket is véleménnyel. És a kollégiumi lehetőségek is érdekelnek. Köszönöm szépen előre is!

2016. jún. 2. 08:26
 1/4 anonim válasza:
Milyen szakra? Mert minden iskola másban jó. Én Deákos vagyok, itt szerintem a nyelv a fő, a Piaristában viszont a tesi. De ott például minden hétvégén templomba kell járnod, meg ilyenek.
2016. jún. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát 10.félévre már inkább csak általánosra. Utána már úgyis fakt. A kérdés inkább az, hogy lenne-e gimi, ami hármasokkal is átvesz. (Persze jövőre javítok de szerintem az idei évvégi is számít)
2016. jún. 3. 13:55
 3/4 anonim válasza:

Nézd meg interneten az iskolákat melyik tetszik jobban: Radnóti, Ságvári, Kőrösy, Deák, Tömörkény, Déri, Gábor Dénes, Krúdy(szakközép), Piarista, Vasvári...

Szerintem a Radnóti és a Ságvári a legkeményebb. A Déri és a Gábor Dénes inkább informatikás.

2016. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kovács Elu válasza:

Szia! Én kiszeretném javítani az első kommentelót mert nagy baromságot mondott. Piàros vagyok 1 vagy màsfél honaponta kell menni misére vasárnaponként és azis csak 30-40 perces hamar eltelik, általában 2-3 szakot indítanak


1. Sport tagozat (ide jàrok)

2. Általános tagozat

(3. Angol nyelv tagozat)


Imádom az iskolát és ha ide jössz nem muszáj vallàsosnak lenned nagyon jók viccesek a tanárok nagyon sok mindent kaptam màr a sulitol boldog vagyok sokszor úgy lépek be a suliba mintha a testvéreim találkozók itt nincs olyan h valakinek nincs barátja vagy kiközösítés itt ez nem létezik! Ja és a szünetek kicsivel hosszabbak más középsuliknàl. Meg sokszor vannak megemlékezések általában 2 napos h nincs tanítás nem kell tanulni előadások vannak, önvédelmi bemutatok, versenyek mint pl ma még tegnap nagyon jó volt még a suli megszervezte h talàlkozhassunk pàr magyar olimpikonnal (2016-os olimpia versenyzők) ha kérdésed van írj nyugodtan:)

2016. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!