Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes jelentkezn...

Michael122 kérdése:

Szerintetek érdemes jelentkezni a Zrínyi Ilona Gimnáziumba (Nyíregyháza)? Aki már járt oda milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8-os.Már beküldtem a jelentkezésem,és el is kell mennem az iskolába.Azt szeretném kérdezni(főképp),hogy min. hány pont kell,hogy felvegyenek?Matekból és nyelvtanból is jó vagyok,és legtöbbször jó jegyeket szerzek.Milyenek az ottani diákok,tanárok?Mire kell majd számítanom,mikor a tanárok kérdezni fognak,és hogy kell válaszolnom?

2015. dec. 28. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Tele van sznobbal az az iskola, majd meglátod.
2015. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs tele sznobokkal csak tudni kell beilleszkedni. Szerintem. Mint mindenhol van egy klikk ami csak magával foglalkozik de vannak normálisak is. Szerintem. Én itt nagyon jó barátokra találtam akik egyáltalán nem sznobok.

A kérdésre válaszolva. Biztozan AJTP-re mész ha kérdéseket fognak neked feltenni. Így ahogy elmondtad a jegyeid alapján elvileg fel kell vegyenek.

A tanárok. Én csak jót tudok mondani. Kedvesek és támogatnak.


Ha kíváncsi vagy másra is,írj nyugodtan ;)

2016. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vannak híresebb diákok a Zrínyiben?
2016. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!