Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Népzene tanuláshoz 3 vagy 4...

Népzene tanuláshoz 3 vagy 4 húros brácsát válasszak?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni brácsázni zeneiskolában idén szeptembertől. Elég sok népzenei tábor/oktatás van nyáron ahol lehet tanulni brácsázni és arra gondoltam hogy akkor veszek egy brácsát magamnak. De három vagy négy húrosat vegyek? Elsősorban népzene irány érdekel de olvastam hogy lehet klasszikus zenét is játszani négyhúroson. Nehezebb négyhúros brácsán népzenét játszani?

2016. jún. 2. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyiknek jobb a hangzása. Szerintem mindkettőn lehet népzenét játszani.
2016. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tájegységenként változik sokszor az,hogy 3 vagy 4 húros brácsán játszottak. Szerintem várd ki a szeptembert és kérdezd meg a tanárt,hogy melyikre lesz szükséged első sorban. Nehogy olyat vegyél amit utána eleinte nem tudsz használni.
2016. júl. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én hegedűn tanultam meg.
2017. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem hegedűn tanították.
2017. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!