Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen lehet olyat hogy a...

Egyetemen lehet olyat hogy a 3 éves képzést direkt 4 év alatt végzem el hogy felvehessek plusz tárgyakat amikre szükségem lenne ahhoz hogy más mesterszakon folytassam a tanulmányaimat?

Figyelt kérdés
Nem származna ebből hátrányom?
2016. jún. 6. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
a plusz éven kívül más hátrányod nem származna, de azt tudni kell, hogy egy plusz minor vagy szakirány pénzbe kerül.
2016. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, a pénzt az tudom, ennyit megér :)


És egyébként alapképzés alatt lehet mesterszakos tárgyakat felvenni? Vagy az msc tárgyaknak előfeltételük a bsc diploma?

2016. jún. 6. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, hacsak nincs szabadon választható kódon meghirdetve, ami néha előfordul
2016. jún. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem függ a szaktól is, nálunk sose volt Msc tárgy a szabadon választhatók között meghirdetve. De más szak tárgyait fel lehetett venni, közgazdászként vettem fel olyan tárgyat, ami mérnököknek volt meghirdetve. Karok és szakok között lehet így picit vándorolni, hogy ha nem ráépüléses akkor bárki felveheti, de képzési szintek között nem igazán engedik (nálunk fokszos nem vehetett fel olyan tárgyat, ami alapszakosoknak van és alapszakos nem vehetett fel Msc tárgyakat).
2016. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!